İçereği Atla
Sudafed Sinus Severe Original Nasal Spray, 12 Saat Nasal Mix Decongestant for Fast, Powerful Congestion Relief For Colds or Allergies, Oxymetazoline HCl .05% Nose Spray, 1 fl. ozzmetazoline HCl.

Price:

615,96 ₺


Sudafed Sinus Severe Original Nasal Spray, 12 Saat Nasal Mix Decongestant for Fast, Powerful Congestion Relief For Colds or Allergies, Oxymetazoline HCl .05% Nose Spray, 1 fl. ozzmetazoline HCl.

https://nutricity.tr/shop/brsrafl7oemai3tv-sudafed-sinus-severe-original-nasal-spray-12-saat-nasal-mix-decongestant-for-fast-powerful-congestion-relief-for-colds-or-allergies-oxymetazoline-hcl-05-nose-spray-1-fl-ozzmetazoline-hcl-62463 https://nutricity.tr/web/image/product.template/62463/image_1920?unique=a7efec3

Stock Expiry Date*: 17-05-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 1fluid, hızlı hareket eden, güçlü sinus ve nazal congestion rahatlaması için saniyeler içinde çalışmaya başlayan Sinus Severe Original Nasal Spray'ı 12 saate kadar süren yardımı azaltın
  • Bu nazal sprey dekongestant, ortak soğuk ve alerji nedeniyle hızlı, güçlü bir tebrik rahatlama sağlar. Bu geçici olarak saman ateşinden kaynaklanan acı verici sinüs baskısını rahatlatır ve burun geçişlerini azaltır, böylece daha özgürce nefes alabilirsiniz
  • Hızlı hareket eden burun spreyi, 0.05% oxymetazoline HCl ile formüle edilir, güçlü bir nazal dekonst, sinir bozucu burun tıkanıklığını rahatlatmak için, böylece daha kolay nefes alabilirsiniz
  • Altı yaşın üzerindeki yetişkinler ve çocuklar için, her nostril'de iki ila üç spreyi dağıtın, rahatsız edici şiddetli sinüs tıkanıklığı için her 10 ila 12 saatten daha sık değil. Üç günden fazla kullanmayın; sadece yönlendirilmiş olarak kullanın
  • Sudafed OM Sinus Severe Original Nasal Spray ile nefes alın. Hızlı, son 12 saat boyunca, 1 farmakist-recommended nazal decongestant markadan gelen en büyük yardım.

615,96 ₺ 615.96 TRY 615,96 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(615,96 ₺ / ounce)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Form
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Üretici Bölüm Numarası

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Sinus Tıp
Malzemeler propylene glycol, povidone, Glycol, Purified Water., Benzil Alkol, edetate disodium, dibasic sodium phosphate, monobasic sodium phosphate, Active Ingredients: Oxymetazoline Hydrochloride (0.05 %), Nasal Decongestant. Inactive Ingredients: Benzalkonium Chloride Solution
Brand Brand Brand Sudafed
Unit Count 1 Ounce
Form Sprey
Ürün Faydaları Nasal Yardım
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Kenvue
Ürün Türü Sinus Tıp
Ürün için özel kullanımlar Nasal Congestion
UPC 300450528018
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450528018
Form Sprey
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Sudafed
Net İçerik 1 Şişe 1
Marka adı Sudafed
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Üretici Bölüm Numarası S15013765
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSRAFL7OEMAI3TV
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Sinus Tıp
Barcode
300450528018
Tags


Sudafed Sinus Severe Original Nasal Mix ile nefes alın. Bu burun spreyi saniyeler içinde çalışmaya başlar ve 12 saate kadar süren güçlü sinüs ve nazal congestion rahatlama sağlar. 0.05% oxymetazoline HCI ile formüle edilir, güçlü bir nazal dekongestant, açık şeyler burunlar ve ortak soğuk veya alerjiler tarafından neden olan sinir bozucu burun semptomları rahatlatır. Bu, saman ateşinden kaynaklanan acı verici sinüs basıncına ve tıkanmalarına ve nazal pasajları azaltır, böylece daha özgürce nefes alabilirsiniz. Altı yaşın üzerindeki yetişkinler ve çocuklar için, her nostril'de iki ila üç spreyi dağıtın, rahatsız edici şiddetli sinüs tıkanıklığı için her 10 ila 12 saatten daha sık değil. Üç günden fazla kullanmayın; sadece yönlendirilmiş olarak kullanın. # 1 farmakist-recommended oral over-the-acting, maximum power rahatlama için aşırı karşıt marka.

Önemli bilgi

Ingredients

Active Ingredients: Oxymetazoline Hydrochloride (0.05 %), Nasal Decongestant. Inactive Ingredients: Benzalkonium Chloride Solution, Benzyl Alcohol, Dibasic Sodium Phosphate, Edetate Disodium, Monobasic Sodium Phosphate, Polyethylene Glycol, Povidone, Propylene Glycol, Purified Water.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Paket Boyutlar

4.88 x 2.24 x 1.34 inç; 1.76

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-09-30 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-09-30 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.