Bayer Hızlı Yardım Toz Paketi aspirin & Caffeine, Preache, Muscle and Body Pain, Raspberry Flavor (Pazarlama değişebilir), 3 x 10 Counting Pain Relief for Headache, Muscle and Body Pain, Raspberry Flavor (Pazarlama değişebilir)
Stock Expiry Date*: 28-05-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Fast Pain Reliever, One Pack: A single Bayer Rapid Relief powdered aspirin 650mg (NSAID) pack provides fast pain relief that gets to work as hard as you do
- Headache Relief, Fast: Formulated with aspirin plus caffeine to help relieve headaches quickly so you can get back to your day
- Multi-Symptom Support: Also helps relieve muscle pain, back pain, menstrual cramps, minor arthritis pain, and is a temporary fever reducer
- Rip It. Tip It. Relief: Shake contents, tear at the arrow, pour powder on your tongue, then follow with water
- Who Can Use: For adults and children 12 years and over
- From Bayer Aspirin, the original aspirin brand. Bayer Rapid Relief provides fast pain relief for headaches and back and body pain
- Önerilen olarak kullanım
| Malzemeler | lezzetler, Sucralose., Mannitol, Neotame, Aspirin 650mg (NSAID), Caffeine 65mg. anhydrous citric acid, sodium citrate monobasic |
| Malzemeler | Mannitol, Flavors, Sucralose., Neotame, aspirin, Caffeine 65 mg. Anhidrus Citric Asit, Sodyum Citrate Monobasic |
| Brand Brand Brand | Bayer |
| Flavor | Raspberry |
| Unit Count | 30.0 Ounce |
| Form | Toz Toz |
| Ağırlık | 21 Eyunces |
| Ürün Faydaları | Ağrı Yardımı |
| Madde Sayısı | 30 30 |
| Üretici yapımcı | Bayer HealthCare LLC |
| Boyut L x W x H | 3.39 X 1.97 X 4.02 Inches |
| Ürün Türü | Aspirin |
| Ürün için özel kullanımlar | Ağrı Yardımı |
| Aktif Malzemeler | Caffeine |
| UPC | 312843600881 312843599123 |
| Küresel Ticaret Tanım Numarası | 50312843600886 |
| Paket Türü Adı | Box With Individual Packets |
| Hedef seyirci | Unisex-Adults |
| Ürün Türü | İlaçlar |
| Marka adı | Bayer |
| Age Range Description | Yetişkin Yetişkin Yetişkin |
| Konteyner Türü | Şişe Şişe |
| 1. | 3.39 x 1.97 x 4.02 inches |
| Ek Özellikler | Fast-Acting |
| Hedef Body Part | Geri dön |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSRMAIZOAJREYA7 |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , aspirin |
Barcode |
312843600881312843599123 |
Tags |
Rip it, tip it, relief! Bayer® Rapid Relief delivers fast-acting headache relief and pain reliever in a convenient, dissolvable powder pack. Each powder pack contains 650mg aspirin (NSAID) plus 65mg caffeine for fast headache relief you can count on. It also helps relieve muscle pain, back pain, menstrual cramps, minor arthritis pain, and is a temporary fever reducer. To use, shake, tear at the arrow, pour the raspberry-flavored powder on your tongue, and follow with water. For adults and children 12 years and over: take the contents of one powder pack every six hours when needed for pain; do not exceed four packs in 24 hours. From Bayer® Aspirin, the original aspirin brand for effective pain relief for over 125 years. Use as directed.
Önemli bilgi
Güvenlik Bilgileri
Reye'nin sendromu: Tavuk pox veya grip benzeri belirtilerden gelen çocuklar ve gençler bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanırken, bulantı ve kusma ile ilgili değişiklikler gerçekleşirse, bir doktora danışın çünkü bu semptomlar Reye sendromunun erken bir işareti olabilir, nadir ama ciddi bir hastalık. Alerji Uyarısı: aspirin, içerebileceği ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir: ● hives ● yüz şişme ● astım (wheezing) ● şok Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans 60 yaşında veya daha yaşlı ● mide ülserleri veya kanama problemleri olsaydı daha yüksek (antikoagulant) veya steroid ilacı ● reçeteli veya reçetesiz NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri) ● Bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkolik içeceklerini veya daha uzun bir süre boyunca kullanmayan ● Bir doktor daha önce mide kanama uyarısı sizin için geçerli olup olmadığını sorun, örneğin kalpburnu ● Yüksek kan basıncı, kalp hastalığı, karaciğer cirrhoz veya böbrek hastalığı ● astım ● Bir doktor veya eczacıya reçeteli bir ilaç almadan önce bir reçeteli ilaç alman gerekir, örneğin ● ● artrit kullanımı ve bir kalp hastalığının tedavisini durdurun ve bir kan basıncı veya böbrek hastalığı ●Doktor eğer ● alerjik bir reaksiyon oluşur. Seek tıbbi hemen yardımcı olur. mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimlesiniz: ● Zayıf ● Kan ● kanlı veya siyah dışkılar ● daha iyi ● ağrı daha kötüleşir ya da 10 günden fazla sürer, ateş daha kötüleşir ya da 3 günden fazla şişiririririr veya şişiriririririririririririririririr veya işitme kaybı meydana gelir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında aspirin kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilmedi, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin.
Malzemeler
aspirin 650 mg (NSAID), Caffeine 65 mg. birhidrus citrik asit, lezzetler, mannitol, Neotame, sodyum citrate monobasic, sucralose.
Yol Tarifi
Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: her 6 saatte 1 toz paketinin içeriğini alın. Dilin üzerine soz, tam bir bardak su izledi. 24 saat içinde 4 toz paketi aşmayın. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora danış.
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Ürün Boyutu
3.39 x 1.97 x 4.02 inç; 3.21
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.
*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.









