İçereği Atla
Çocuk Motrin Oral Suspension 100 mg Ibuprofen Tıp, NSAID Ateşi ve Ağrıları Soğuk ve Flu nedeniyle, Dye Free, Alkol-Free, Berry Flavored, 8 fl. ozzz

Price:

813,70 ₺


Çocuk Motrin Oral Suspension 100 mg Ibuprofen Tıp, NSAID Ateşi ve Ağrıları Soğuk ve Flu nedeniyle, Dye Free, Alkol-Free, Berry Flavored, 8 fl. ozzz

https://nutricity.tr/shop/brsw2al2dibag2da-cocuk-motrin-oral-suspension-100-mg-ibuprofen-tip-nsaid-atesi-ve-agrilari-soguk-ve-flu-nedeniyle-dye-free-alkol-free-berry-flavored-8-fl-ozzz-55790 https://nutricity.tr/web/image/product.template/55790/image_1920?unique=bbcbe95

Stock Expiry Date*: 01-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 8-fluid ounces of Children's Motrin Oral Suspension Liquid Medicine with Ibuprofen in a dye-free berry flavor to help temporarily reduce fever and relieve pain due to the common cold & flu
  • Bu sıvı ilaç, çocuğunuzun küçük aches ve ağrılarını ortak soğuk, grip, boğaz ağrısı, baş ağrısı ve diş ağrısı nedeniyle geçici olarak rahatlatır.
  • This dye-free oral suspension medicine for kids contains 100mg per 5mL of ibuprofen, a known NSAID painreliever and fever-reducer to provide relief from pain due to the cold & flu
  • Intended for children ages 2 to 11 years, the oral medicine provides temporary relief of pain & fever for up to 8 hours. Plus, the enclosed dosing cup can make dosing and administering this kid's pain reliever easy
  • Ailelere etkili bir ağrı ve ateş rahatlama sağlamak için uzun bir tarihle Motrin güvenebileceğiniz bir markadır. Motrin ürünleri size ve ailenize daha iyi yardımcı olabilir

813,70 ₺ 813.7 TRY 813,70 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(101,71 ₺ / fl oz)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • 1.
  • Adı
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Malzemeler Glycerin, Purified su, lezzetler, Sucrose, Polysorbate 80, sodyum benzoate, Pregelatinized Starch, Birhidrus citrik asit, In Each 5 mL Active Ingredients: *Ibuprofen (NSAID) (100 mg), Pain reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: Acesulfame Potassium, Xanthan Gum. *nonsteroidal anti-inflammatory drug.
Malzemeler Glycerin, Purified Purified, Flavors, Gelatin, Sucrose, sodyum Benzoate, Anhidrus Citrik Asit, Polysorbate 80, Her 5 ML'de: Aktif Malzemeler: *ibuprofen (nsaid) (100 Mg), Ağrı Reliever/fever Function. Inaktif Malzemeler: Acesulfame Pyum, Xanthan Gum. *steroid Anti-Inflammatory Drug.
Hedef Body Part Head Head Head, Teeth
Flavor Berry Dye Free
Unit Count 8 Akışkan Ounces
Form Sıvı
Ağırlık 6.24
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 4 X 2 X 5 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Ateş
Aktif Malzemeler Ibuprofen
UPC 300450184160
Model Adı Motrin Children's Oral Suspension
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450184160
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Kids
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Motrin
Net İçerik 1 Şişe 1
Marka adı Motrin
Age Range Description Kid Kid
Konteyner Türü Şişe Şişe
1. 4 x 2 x 5 inches
Adı ALLERGY-MEDICATIONS
Ek Özellikler Fast-Acting
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSW2AL2DIBAG2DA
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
300450184160
Tags


Çocuk Motrin Oral Suspension, 2 ila 11 yaş arası çocuklar için tasarlanmış aşırı karşı mücadelede çocukların ibuprofen sıvı ilacıdır. Her 5 mL dozu, 100 mg of ibuprofen, NSAID ağrı kesici ve ateşi geçici olarak ateşi azaltmak ve ortak soğuk, grip, boğaz ağrısı, baş ağrısı ve diş ağrısı nedeniyle küçük aches ve ağrıları rahatlatmak için formüle edilmiştir. Bu boya serbest ve alkolsüz, meyve-flavored oral süspansiyon, ağrı azaltımı destekler ve semptomlar grevinde küçük olanlar için güvenilir bir rahatlık sağlar. doz başına sekiz saatlik bir rahatlama ile, ebeveynler yönlendirildiğinde dozlar arasında kalıcı destek sayabilirler. Buna ek olarak, mezun dosing kupası güvenli yönetim için doğru ölçüm sağlar ve düzgün sıvı format, tabletleri veya çiğnenemeyen çocuklar için pratik bir seçenektir. Kullanım ipucu: ringe dosing için, bir dosing syringe eklemekten önce şişe nozul üzerinde iç plastik kapak kaldırın, sonra etiket üzerinde yönlendirilen miktarı ölçer. Shake her kullanımdan önce iyi olur ve çocuğunuzun yaşına ve ağırlığına dayanan dosing grafiği takip eder. Bir 8 fl oz (237 mL) şişesi birden fazla doz sağlar, ev ilaç dolabınıza ve soğuk ve grip sezonunda el üzerinde tutmak için güvenilir bir seçim yapın. Çocuk dostu meyve tadı çocuklar için tasarlanmıştır, ancak tadı tercihleri çocuktan çocuğa değişir ve boya içermeyen formül, ürünleri yapay boyalar olmadan tercih eden aileler için yeniden sigorta sunar. Motrin ailesinin bir parçası olarak,Bu aşırı mücadele çocukların ibuprofen sıvısı, günlük çocukların rahatsızlıklarını azaltmak ve rahatlatmak için yapılır, böylece çocuğunuz daha rahat kalabilir. Çocuk Motrin Oral Suspension'ı 5 mL başına 100 mg'a güvenen ibuprofen gücü ve küçük aches ve ağrılardan 8 saate kadar rahatlamayı seçin -konvenient, boyamak ve ihtiyacınız olduğunda hazır.

Önemli bilgi

Safety Information

Keep out of reach of children.

Malzemeler

Her 5 mL: Aktif Malzemeler: *Ibuprofen (NSAID) (100 mg), Ağrı Reliever/Fever Ayarlar. Inaktif Malzemeler: Acesulfame Pyum, Anhidrus Citrik Asit, Flavors, Glycerin, Polysorbate 80, Pregelatinized Starch, Purified Water, sodyum Benzoate, Sucrose, Xanthan Gum.

Directions

Use as directed on packaging.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

4 x 2 x 5 inç; 6.24 yorum

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

4 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC31211 Springtracking LX108627023NL 2026-10-04 Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-10-04 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-10-04 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.