İçereği Atla
Genxa Clean Acetaminophen 500 mg Ekstra Güçlü, Dye Free Pain Reliever Ateşi, 0% Yapay Katkılar, Yetişkinler için Ağrı Tıp, Relieves Headache, Backache, Minor Arthritis Pain, 100 Tablet

Price:

1.004,54 ₺


Genxa Clean Acetaminophen 500 mg Ekstra Güçlü, Dye Free Pain Reliever Ateşi, 0% Yapay Katkılar, Yetişkinler için Ağrı Tıp, Relieves Headache, Backache, Minor Arthritis Pain, 100 Tablet

https://nutricity.tr/shop/brsw2cy2cuhwyci3-genxa-clean-acetaminophen-500-mg-ekstra-guclu-dye-free-pain-reliever-atesi-0-yapay-katkilar-yetiskinler-icin-agri-tip-relieves-headache-backache-minor-arthritis-pain-100-tablet-50953 https://nutricity.tr/web/image/product.template/50953/image_1920?unique=53c1529

Stock Expiry Date*: 12-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Pain Relief & Fever Reducer: Genexa Acetaminophen 500mg Extra Strength Caplets temporarily relieves headache, toothache, backache, cold symptoms, menstrual cramps, helps with minor arthritis pain & reduces fever. Formulated for adults and children aged 12 and over.
  • Aktif Malzemeler: Genexa Clean Acetaminophen 500 mg Ekstra Kuvvet aynı hızlı hareket Acetaminophen formülü içerir - yapay katkı olmaksızın aynı aktif madde. Temiz, doktor-formated, non-GMO ağrı rahatlaması.
  • Basit, Temiz Formulation: Acetaminophen 500 mg Ekstra Güçlü, tüm Genxa ürünlerinin olduğu gibi, yapay koruyuculardan, boyalardan ve ortak allergenlerden ücretsizdir, etkili bir ağrı ve ateş rahatlama sağlayan temiz bir ilaç sağlar.
  • Swallow Caplets için kolay: Bu ekstra güç ağrı kesici kapakları, rahat için düzgün bir kaplama ve kolay bir tasarıma sahiptir, ücretsizdir. yetişkinler tarafından da 12+ yaş arası çocuklar temiz, etkili ağrı yardımı ile kullanılır.
  • Genexa Hakkında: Ebeveynler ve doktorlar tarafından kurulan Genxa, tüm aile için temiz, etkili bir ilaç yapmaya kararlıdır. Over-the-ele ürünlerimiz, koruyucu olmayan formüllerle aynı güvenilir malzemeleri kullanır. Tıp temizlendi.

1.004,54 ₺ 1004.54 TRY 1.004,54 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(10,05 ₺ / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Diyet Tipi
  • Üretici yapımcı
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Özel Malzemeler
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • Dose release Method
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Diyet Tipi Gluten Free, Vegan Vegan
Malzemeler glycerin, Hücre, Dextrose, kötü, Organik Palm Olein, Guar Gum, kalsiyum karbonat, Organik Carnauba, sodyum Bikarbonat, Organik Sunflower Lecithin, Pirinç, Rice, Active Ingredients: Acetaminophen (500 mg in each caplet) Inactive Ingredients: acacia gum, agave fiber, agave syrup, dibehenin (vegetable source), sunflower oil natural
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Malzemeler Glycerin, Hücre, Maltodextrin, Rice, Organik Carnauba, Guar Gum, Kalsiyum Karbonat, Dextrose, sodyum Bikarbonat, Rice Hulls, Agave Syrup, Organik Sunflower Lecithin, Agave Fiber, Palm Olein, Aktif Malzemeler: Acetaminophen (500 Mg In each Caplet) Inaktif Malzemeler: Acacia Gum, Dibehenin (vejetable Source), Sunflower Oil Natural Natural
Brand Brand Brand Genxa
Flavor Ekstra Güçlü Güç Ekstra Güçlü
Unit Count 100.0 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.31 Pounds
Ürün Faydaları Pain Reliever & Fever Reducer
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Genexa
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Ateş
Özel Malzemeler Acetaminophen
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 850015736124
Model Adı Genexa Extra Strength Acetaminophen Pain & Fever Relief Caplets
Paket Türü Adı Box Box Box
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Genxa
Marka adı Genexa
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü box box
Üretici Bölüm Numarası 0850015736124
Model Numarası 0850015736124
Dose release Method Osmotic release
Hedef Body Part Head Head Head
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSW2CY2CUHWYCI3
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
850015736124
Tags


Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Şiddetli karaciğer hasarı, bir tane alırsan meydana gelebilir) 24 saat içinde acetaminophen'nin 4.000 mg'dan fazla b) Bu ürünü kullanırken diğer ilaçlar ile. Acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin.

Malzemeler

Aktif Malzemeler: Acetaminophen (500 mg in each caplet) Inaktif Malzemeler: acacia diş, agave fiber, agave syrup, kalsiyum, organik karnauba, karulose, dextrose, dibehenin (vegetable source)

Yol Tarifi

* yönlendirilmekten daha fazlasını almayın (aşırı uyarıya bakın) Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl boyunca: Gerekirse 2 caplets alın. 24 saat içinde 2 kapaktan fazla almayın, bir doktor tarafından yönlendirilmeden. 12 yaşın altındaki çocuklar bir doktora soruyor. Hamileyseniz lütfen doktorunuzla acetaminophen almadan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Paket Boyutlar

4.2 x 2.36 x 2.32 inç; 4.97

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-10-02 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-10-02 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.