İçereği Atla
Alka-Seltzer Plus Maksimum Kuvvet GücüMax Sinus Congestion & Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - Cold and Flu için Güçlü Bir Yardım, + Sinus Yetişkinler ve Çocuklar için Katkı 12++ Yıl, 24 Kont

Price:

652,54 ₺


Alka-Seltzer Plus Maksimum Kuvvet GücüMax Sinus Congestion & Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - Cold and Flu için Güçlü Bir Yardım, + Sinus Yetişkinler ve Çocuklar için Katkı 12++ Yıl, 24 Kont

https://nutricity.tr/shop/brswgbayafyagd3l-alka-seltzer-plus-maksimum-kuvvet-gucumax-sinus-congestion-pain-medicine-day-night-liquid-gels-cold-and-flu-icin-guclu-bir-yardim-sinus-yetiskinler-ve-cocuklar-icin-katki-12-yil-24-kont-93419 https://nutricity.tr/web/image/product.template/93419/image_1920?unique=3babec3

Stock Expiry Date*: 04-07-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Alka-Seltzer Plus Maksimum Güçlü sinus, sıkışıklık ve ağrı Powermax jelleri güçlü hızlı rahatlama sağlar * yönlendirilmiş olarak kullanın.
  • Sinus, sıkışıklık ve acı rahatlama Günü ve Gece sıvı jelleri aynı anda alınmamalıdır; Gün ürünü başlamadan önce son gece dozundan 4 saat bekleyin.
  • Güçlü rahatlama, gün veya gece, en kötü sinus, soğuk ve grip belirtilerinden
  • Day time formula provides relief from fever, headache, nasal congestion, sinus congestion / pressure, minor aches and pains, cough, and sore throat. In addition to these symptoms, the Night-time formula also helps relieve runny nose & sneezing.
  • Alka-Seltzer Plus Maksimum Kuvvet GücüMax Sinus Congestion ve Pain Medicine yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı bir soğuk ve grip ilacıdır.
  • Ambalaj değişebilir
  • HSA/FSA Eable - kapsama planınızı kontrol edin.

652,54 ₺ 652.54 TRY 652,54 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(27,19 ₺ / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Malzeme Tipi Ücretsiz
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Cold & Flu Relief
Malzemeler glycerin, Gelatin, propylene glycol, Purified Water, povidone, Glycol, Titanyum Dioksit., kabuk, FD&C Blue No. 1, Sorbitol büyücüler, sodyum Hydroxide, ferric oxide, Potasyum Alüminyum Silicate, Dextromethorphan Hydrobromide 10mg, Doxylamine Succinate 6.25mg, Day: Acetaminophen 325mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10
Aktif Malzemeler Gün: Acetaminophen 325 Mgg, Dextromethorphan Hydrobromide 10 Mg, Phenylephrine Hydrochloride 5 Mg. Night: Acetaminophen 325 Mg, Doxylamine Succinate 6.25 Mg, Phenylephrine Hydrochloride 5 mg.
Malzemeler Glycerin, Purified Water, Gelatin, sodyum Hydroxide, Povidone, Ferric Oksit, Perylene Glycol, Glycol, Shellac, Fd&c Blue No. 1, Titanyum Dioksit., Sorbitol büyücüler, Dextromethorphan Hydrobromide 10 mg, Gün: Acetaminophen 325 mg, Doxylamine Succinate 6.25 mg, Potasyum Alüminyum Silicate, Dextromethorphan Hydrobromide10 Mg, Phenylephrine. 5 mg. Night: Acetaminophen 325 mg, Phenylephrine. 5 mg. Gün: Fd&c Yellow #6, Titanyum Dioksit. Gece: D&c Yellow No. 10
Brand Brand Brand ALKA-SELTZER PLUS
Unit Count 24 Kont
Form Sıvı Gel
Ağırlık 1.76
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Us/BAYR7
Boyut L x W x H 3.5 x 1.5 x 5 Inches
Ürün Türü Cold & Flu Relief
Ürün için özel kullanımlar Soğuk Soğuk Soğuk
Malzeme Tipi Ücretsiz No Mal Type Free
UPC 016500583479
Model Adı Alka Seltzer Plus Maximum Strength Medicine Liquid Gels For Adults With Pain Reliever Fever Reducer
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00016500583479
Paket Türü Adı R R R
Hedef seyirci Unisex-Adults
Net İçerik 24 Count
Brand Brand Brand Alka-Seltzer Plus
Ürün Türü İlaçlar
Marka adı ALKA-SELTZER PLUS
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Box Box Box
Üretici Bölüm Numarası SB-123
Model Numarası SB-123
1. 3.5 x 1.5 x 5 inches
Ek Özellikler Sigara içilmeyen
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWGBAYAFYAGD3L
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Cough & Cold , Cold & Flu Relief
Barcode
016500583479
Tags


Alka-Seltzer Plus Maximum Strength PowerMax Sinus Congestion and Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - the maximum strength formula. Designed to be medicine for adults (and children 12 years and older), this powerful medication provides relief from sinus congestion, pain, headaches, fever, cold and flu symptoms. The daytime liquid gels are a non-drowsy formula to help provide relief from fever, sinus congestion / pressure, headache, minor aches / pain, and nasal congestion, so you can get back to your day routine fast. The nighttime cold and flu medicine also provides relief from fever, cold & flu symptoms, as well as runny nose and sneezing.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, bu ürünü kullanırken her gün 4 veya daha fazla alkolik içecekler içeren diğer ilaçlarla 24 saat içinde 4.000 mg of acetaminophen 3 veya daha fazla alkollü içecekler alıyorsanız meydana gelebilir.

Malzemeler

Day: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine Hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan hydrobromide 10mg, Doxylamine succinate 6.25mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, ferric oxide, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10, FD&C blue No. 1, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide.

Yol Tarifi

Gün: önerilen dozdan daha fazla almayın. Aynı zamanda Gün ve Gece ürünlerini almayın; Gün ürünü başlamadan son gece dozundan 4 saat sonra bekleyin. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: her 4 saatte 2 kapsül alın. 12 saat içinde 6 kapsülü veya doktor tarafından yönlendirilmeyin. 12 yaşın altındaki çocuklar: kullanmıyorlar. Gece: önerilen dozdan daha fazla almayın. Aynı zamanda Gün ve Gece ürünlerini almayın; Gece ürünü başlamadan son gün dozundan 4 saat sonra bekleyin. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: her 4 saatte 2 kapsül alın. 12 saat içinde 4 kapsülü veya doktor tarafından yönlendirilmeyin. 12 yaşın altındaki çocuklar: kullanmıyorlar.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

3.5 x 1.5 x 5 inç; 1.76

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-10-02 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-10-02 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.