Berkley jensen 24 Saat Alerjisi (365 Ülke), 10 mg Cetirizine Anti Antihistamin - Kapalı ve Açık Tüm Enerjiler için Hızlı Anti-Sw Tabletler, Zyrtec ile Karşılaştırma
Stock Expiry Date*: 25-04-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- ALWAYS AT YOUR BEST: Don't let indoor and outdoor allergies mess up your day. Our Cetirizine 10 mg tablet help address discomfort caused by sneezing, watery eyes, runny nose, or itchy throat. Cetirizine Hydrochloride, an antihistamine, is approved for the treatment of both indoor and outdoor allergy symptoms
- LONG-LASTING RELIEF: Keep uncomfortable allergy symptoms at bay from morning to night. Our Cetirizine 10mg tablets are formulated to deliver soothing relief that can last up to 24 hours. Each tablet temporarily provides relief of symptoms due to hay fever or other upper respiratory allergies, including itchy, watery eyes, runny nose, sneezing, and itching of the nose or throat
- FULL PRESCRIPTION STRENGTH: Each tablet contains full prescription strength antihistamine to effectively combat hay fever and upper respiratory allergy symptoms for adults and children 6 years and over when used as directed
- EASY TO TAKE - Bir 10 mg Tablet Bir Kez; 24 Saatte 10 mg Tabletten Fazla Almayın. Yaşlı yetişkinler için, hamile veya hemşire anneler veya 6 yaşın altındaki çocuklar için, bu alerji ilaçları almadan önce doktorunuza danışın.
- KALİTE YORUMES İLK - Kafirizine HCl 10 mg tabletimizi aklınızda bulundurun. Antihistamin tabletlerimiz endüstri kalitesine ve güvenlik standartlarına uygun bir tesiste yapılır.
| Malzemeler | Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, povidone, Polydextrose, Corn Starch, Glycol, Lactose Monohidrat, Triacetin., FD&C Blue No. 1 Alüminyum Lake, Cetirizine Hydrochloride 10mg |
| Ek Özellikler | Fast-Acting, 24 Hour Relief |
| Brand Brand Brand | Berkley Jensen |
| Flavor | Selam |
| Unit Count | 365 Sayı |
| Form | Tablet Tablet |
| Ağırlık | 4.16 Eyunces |
| Ürün Faydaları | Alerji Kontrolü |
| Madde Sayısı | 1 1 1 |
| Dosage Form | Tabletler |
| Bileşenleri dahil | Cetirizine Hydrochloride 10 mg |
| Üretici yapımcı | Berkley Jensen |
| Boyut L x W x H | 7.8 X 1.8 X 6.3 Inches |
| Ürün Türü | Alerjik Tıp |
| Ürün için özel kullanımlar | Alerjiler |
| Aktif Malzemeler | Cetirizine Hydrochloride 10mg |
| Allergen Bilgileri | Gluten Free |
| UPC | 888670018125 |
| Model Adı | BJ's Cetirizine |
| Paket Türü Adı | Şişe Şişe |
| Hedef seyirci | Adults and children 6 years and over |
| Malzemeler | Cetirizine Hcl |
| Ürün Türü | İlaçlar |
| Brand Brand Brand | Berkley Jensen |
| Net İçerik | 365 Count |
| Marka adı | berkley jensen |
| Age Range Description | 6 Years Old to 65 Years Old |
| Konteyner Türü | Şişe Şişe |
| Üretici Bölüm Numarası | 31445 |
| Model Numarası | 31445 |
| 1. | 7.8 x 1.8 x 6.3 inches |
| Dose release Method | 24 Hour |
| Hedef Body Part | Bütün Vücut Tüm Vücut |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSWIYATDNYQY23O |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Alerjik Tıp |
Barcode |
888670018125 |
Tags |
Berkley and Jensen 10mg Cetirizine Hydrochloride Antihistamine Tablets - 365 Count
Önemli bilgi
Safety Information
For elderly adults, pregnant or nursing mothers, or children under 6 years of age, consult your doctor before taking these allergy relief tablets.
Malzemeler
Cetirizine Hydrochloride 10mg, Corn Starch, FD&C Blue No. 1 Aluminum Lake, Hypromellose, Lactose Monohydrate, Magnesium Stearate, Polydextrose, Polyethylene Glycol, Povidone, Titanium Dioxide, Triacetin.
Yol Tarifi
Yetişkinler ve çocuklar 6 yıl ve üstü: günde bir 10 mg tablet; 24 saat içinde bir 10 mg tableti alma. 5 mg ürün daha az şiddetli semptomlar için uygun olabilir; yetişkinler 65 yıl ve üstü: 6 yaşın altındaki çocuklar: bir doktor sor; karaciğer veya böbrek hastalığı olan tüketiciler: bir doktor sor: bir doktor sor
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Product Dimensions
7.8 x 1.8 x 6.3 inches; 4.16 ounces
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.
*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.









