İçereği Atla
Tylenol 8HR Arthritis Pain Relief Caplets, 650 mg Acetaminophen for Minor Arthritis & Ortak Ağrı, Ateş Tanımları, Genişletilmiş Yayın, Stomach'ta Nazi, 100 ct

Price:

797,11 ₺


Tylenol 8HR Arthritis Pain Relief Caplets, 650 mg Acetaminophen for Minor Arthritis & Ortak Ağrı, Ateş Tanımları, Genişletilmiş Yayın, Stomach'ta Nazi, 100 ct

https://nutricity.tr/shop/brswizl6cuiaoadu-tylenol-8hr-arthritis-pain-relief-caplets-650-mg-acetaminophen-for-minor-arthritis-ortak-agri-ates-tanimlari-genisletilmis-yayin-stomach-ta-nazi-100-ct-110620 https://nutricity.tr/web/image/product.template/110620/image_1920?unique=2226134

Stock Expiry Date*: 02-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fast, strong pain relief: Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets; unique bi-layer design delivers fast, strong relief that lasts up to 8 hours; won’t irritate your stomach the way ibuprofen can
  • Minor arthritis pain reliever: #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain*; as a sponsor of the National Arthritis Foundation Tylenol takes your pain seriously; with fast-acting, long lasting pain relief *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)
  • Muscle aches and pain relief: Tylenol pain relief caplets can help with muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches; and pain symptoms from the common cold
  • Minor joint pain relief: Rapid, sustained relief for the joints in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet
  • Does not contain aspirin or ibuprofen: Tylenol arthritis caplets contain 650 mg of acetaminophen — a powerful option to consider. Extended relief pain management; FSA/HSA eligible without a prescription. Check your plan for details as plans may vary

797,11 ₺ 797.11 TRY 797,11 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(7,97 ₺ / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, povidone, Mikro Optik Hücre, sodyum Starch Glycolate, Triacetin, Modified Starch, Pregelatinized Starch, hydroxyethyl cellulose, powdered cellulose, Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 650 mg Purpose: Pain reliever/fever reducer. Inactive Ingredients Carnauba wax
Net İçerik 100 Count, 100 Tablet
Malzemeler Hypromellose, Stearate, Titanyum, Povidone, Pregelatinized Starch, Mikro Optik Hücre, Tozlu Hücre, Starch Glycolate, Modified Starch, Triacetin, Hydroxyethyl Hücreülose, Aktif Malzemeler (her Caplet) Acetaminophen 650 Mg Amaç: Ağrı Reliever/fever Tools. Inaktif Malzemeler Carnauba
Brand Brand Brand Tylenol
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Tabletler
Ağırlık 0.24 Pounds
Ürün Faydaları Arthritis Control
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 2.22 X 2.22 X 3.84 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Headache
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 885405856236 300450838216
Model Adı Tylenol
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450838216
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 3.84 Eyunces
Brand Brand Brand Tylenol
Marka adı Tylenol
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası ASINPRILAK2754
Model Numarası ASINPRILAK2754
1. 2.22 x 2.22 x 3.84 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Hands
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIZL6CUIAOADU
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
885405856236300450838216
Tags


Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets offer fast, strong pain relief from minor arthritis and joint pain for up to 8 hours. A unique bi-layer design ensures you get fast, strong pain relief that keeps going. Whether you’re seeking relief from a backache or muscle aches and pains, this Tylenol provides long-lasting relief and is gentle on your stomach. It won't irritate the stomach the way ibuprofen can. This formula takes on muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches, and pain associated with the common cold. Looking for minor arthritis pain relief? Consider Tylenol 8 hour for minor arthritis pain in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet. Turn to the #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain.* As a sponsor of the National Arthritis Foundation, Tylenol takes your pain seriously. These pain relief caplets are FSA/HSA** eligible without a prescription. Adults should take 2 tablets every 8 hours while symptoms last and not exceed 6 tablets in 24 hours. Use products only as directed. When minor arthritis pain persists, Tylenol arthritis pain 650mg 8 hour means pain relief that lasts. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)? **Check your plan for details as plans may vary.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, 24 saat içinde 6 kapaktan fazla alırsan, bu ürünü kullanırken her gün acetaminophen 3 veya daha fazla alkol içeren diğer ilaçlarla maksimum günlük miktardır. Alerji uyarısı: acetaminophen şiddetli deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: Skin reddening Fırka Rash. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Eğer acetaminophen veya bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa. karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun. Bir doktor ya da farmakist daha önce, eğer kan incelenmiş ilaç savaşını alıyorsanız. Ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürerse bir doktor kullanmayı bırakın Ateş daha kötüleşir veya 3 günden fazla yeni semptomlar Redness veya şişme mevcuttur. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Indications

Temporarily relieves minor aches and pains due to: arthritis, the common cold, headache, toothache, muscular aches, backache, menstrual cramps

Malzemeler

Aktif Malzemeler (her caplet) Acetaminophen 650 mg Amaç: Ağrı kesici/fever azaltıcı. İnaktif Malzemeler Carnauba balmumu, hidroxyethyl hücreulose, hipnoz, hipaminelloz, magnezyum stearate, mikrokristal hücreli hücreli, değiştirilmiş nişasta, povidone, tozlanmış nişasta, nitrit, titanyum dioksit, triacetin

Yol Tarifi

Önerilenden daha fazlasını almayın (aşırı uyarıya bakın) Yetişkinler: Su Swallow ile her 8 saat boyunca 2 kapak alın; ezilme, çiğneme, bölme veya çözülme, 24 saat içinde 6 kapaktan fazla almayın Bir doktor tarafından yönlendirilmeden 10 günden fazla kullanmayın. 18 yaşın altında: 20-25oC (68-77oF) arasında bir doktora diğer bilgi mağazası sorun. "TYLENOL" ile iç mühürlenmiş veya eksik sorular veya yorumlar ile baskı yapmaz mı? 1-877-895-3665 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.22 x 2.22 x 3.84 inç; 3.84

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-09-29 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-09-29 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.