İçereği Atla
Tylenol Ekstra Güçlü Ağrı Reliever & Ateşleme, Yuvarlak Kaplama Tabletleri, 500 mg Acetaminophen Pain Relief Pills for Headache, Toothache & Minor Arthritis Pain, 24 ctt

Price:

334,10 ₺


Tylenol Ekstra Güçlü Ağrı Reliever & Ateşleme, Yuvarlak Kaplama Tabletleri, 500 mg Acetaminophen Pain Relief Pills for Headache, Toothache & Minor Arthritis Pain, 24 ctt

https://nutricity.tr/shop/brswkgd5cj6r23t4-tylenol-ekstra-guclu-agri-reliever-atesleme-yuvarlak-kaplama-tabletleri-500-mg-acetaminophen-pain-relief-pills-for-headache-toothache-minor-arthritis-pain-24-ctt-74722 https://nutricity.tr/web/image/product.template/74722/image_1920?unique=7387ef2

Stock Expiry Date*: 14-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • PAIN RELIEF & FEVER REDUCER: Tylenol Extra Strength Coated Tablets temporarily reduce fever & provide pain relief from minor aches & pains including headache relief, backache pain relief, menstrual cramps pain relief & pain caused by the common cold
  • SWEETD TABLETS: Tylenol Ekstra Güçlü kapaklı ağrı kesici hapları, hızlı bir şekilde müdahale ederken, güvenli ve etkili bir ağrı rahatlama sağlamak için tatlı bir kaplama ile yapılır.
  • EXTRA STRENGTH ACETAMINOPHEN FORMULA: 500 mg of acetaminophen, bu ekstra güçlü ağrı kesici tabletleri, ortak soğuk, dişache, baş ağrısı, sırt ağrısı ve menajer crampss
  • HOW TO USE: Adults & children ages 12+, take two extra-strength pain relief tablets every six hours while symptoms last; Do not exceed six tablets in 24 hours unless directed by a doctor; Safe and effective when used as directed
  • INCLUDES: 24-count bottle of Tylenol pain relief 500 mg Acetaminophen round coated tablets; #1 doctor recommended brand for pain relief & fever reduction; When used as directed Tylenol Extra Strength Pain Reliever offers an excellent safety profile.

334,10 ₺ 334.1 TRY 334,10 ₺ Vergi Dahil

Not Available For Sale

(13,92 ₺ / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Süleyman, Purified Water, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Glycol, sodyum Starch Glycolate, Polysorbate 80, Titanyum Dioksit., powdered cellulose, Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients caranuba wax, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, demir oksit, pregelatinzed starch
Malzemeler Hypromellose, Dioksit., Purified Water, Magnezyum Stearate, Süleyman, Demir, Polysorbate 80, Glycol, sodyum Starch Glycolate, Tozlu Hücre, Fd&c Yellow No. 6 Alüminyum Lake, Fd&c Red No. 40 Alüminyum Lake, Aktif Malzemeler (her Caplet) Acetaminophen 500 Mg Amaç Ağrı Reliever/fever Function Inactive Materialss Caranuba Wax, Pregelatinzed Starch
Unit Count 24 Kont
Form Caplet
Ağırlık 1.3 Eyunces
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 1.81 X 2.75 X 1.81 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Kas Ağrısı
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 300450499257
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Tylenol
Net İçerik 24 Count
Marka adı Tylenol
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Üretici Bölüm Numarası 00300450499257
Model Numarası 00300450499257
1. 1.81 x 2.75 x 1.81 inches
Ek Özellikler Unscented
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Delivery Offer(Turkey)
    Uygun siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Ships From(Turkey)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWKGD5CJ6R23T4
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300450499257
Tags


Tylenol Ekstra Güçlü Aşırı Ağrı Yardımı Tabletler geçici olarak ateşi azaltır ve küçük aches ve ağrıları rahatlatır. Bu ekstra güçlü ağrı kesici hapları, Aftertaste'i azaltmaya yardımcı olmak için tatlı bir kaplama ile yapılır. 500 mg acetaminophen ile yapılır, her ağrı kesici tableti baş ağrısı, sırt ağrısı, dişache, kas aches, artrit ağrısı, ortak soğuk ve menajer veya premenstrual cramps sağlar. Acı rahatlama ve ateş azaltımı için # 1 doktor-recommended markadan, bu ekstra güçlü kaplama 500 mg acetaminophen caplets, yönlendirildiğinde etkili ve güvenli bir ağrı rahatlama sunar. Bu güçlü ağrı rahatlama ilacı acı ve ateş rahatlaması için harika bir seçenektir. 12 ve daha yaşlı yetişkinler ve çocuklar için, bu ateş azaltıcı ve ağrı ilacı güvenilir, etkili bir rahatlama sunar. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü, belirtileri geçen altı saat boyunca iki tablet alın. Altı ekstra güçten fazla acetaminophen tabletleri almayın24 saat.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver Uyarı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, bu ürünü kullanırken 24 saat içinde acetaminophen 3 veya daha fazla alkolik içecekler içeren diğer ilaçlarla 4.000 mg'dan fazla acetaminophen alabilir. Alerji uyarısı: acetaminophen şiddetli deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: Skin reddening Fırka Rash. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun Eğer acetaminophen veya bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa. karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun. Bir doktor ya da farmakist daha önce, kan ince ilaç savaşını alıyorsanız kullanın. Ağrı daha kötüleşir ya da 10 günden fazla sürerse doktor kullanmayı bırakın veya 3 günden fazla süren Yeni semptomlar Redness veya şişme mevcut. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose Uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222). Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Malzemeler

Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients caranuba wax, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, hypromellose, iron oxide, magnesium stearate, polyethylene glycol, polysorbate 80, powdered cellulose, pregelatinzed starch, purified water, sodium starch glycolate, sucralose, titanium dioxide.

Yol Tarifi

Daha fazla yönlendirilmeyin (aşırı uyarıya bakın). Yetişkinler ve çocuklar 12 yıldan fazla bir süre boyunca: Her 6 saatte 2 caplets alın, belirtileri geçen 24 saat içinde 6 inçden fazla almazken, bir doktor tarafından yönlendirilmediğinde, bir doktor tarafından yönlendirilen 10 günden fazla kullanmayın. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora sorun. 20-25°C arasındaki diğer bilgiler (68-77°F) Boy bandı veya folyo iç mühür ""TYLENOL" ile basılır veya eksik değildir. Sorular veya yorumlar? 1-877-895-3665 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.81 x 2.75 x 1.81 inç; 1.3

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

4 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC31211 Springtracking LX108627023NL 2026-10-03 Track
NC17215 Springtracking LX087900932NL 2026-10-03 Track
NC15959 USPS LV793168946US 2026-10-03 Track
NC08902 Springtracking LX067360840NL 2026-07-21 Track

Feragatname
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek amacıyla değildir. Bir sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce her zaman nitelikli bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük vergileri ve harçları karşılıyoruz.

*Son Kullanım Tarihi Bilgisi:
Lütfen son kullanma tarihinin partiden partiye değişebileceğini unutmayın. Ancak, müşterilerimize gönderilen tüm ürünlerin geçerli bir raf ömrüne sahip olduğunu ve teslimat anında süresinin dolmamış olacağını garanti ediyoruz.